BIURO RACHUNKOWE w Zielonej Górze

Czy zawsze chciałam być księgową?
Gdyby ktoś powiedział 17-letniej Beacie, że takie zajęcie znajdzie sobie na większość życia, zabiłaby śmiechem. A jednak.
Nasze biuro rachunkowe powstało, po to, by pomagać ludziom. Chciałam ulżyć drobnym przedsiębiorcom, dla których kwestie podatkowe i księgowe nie nadawały się do strawienia, a chcieli prowadzić biznes – własny biznes. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w zasadzie w banku, ale szybko obrzydły mi korporacyjne zasady funkcjonowania. Najlepiej czuję się wtedy, gdy sama układam sobie grafik dnia.
Własny biznes i poleganie na sobie, to jest to, co cenię najbardziej. Przez 20 lat funkcjonowałam jako osoba prowadząca działalność gospodarczą. Potem przyszedł czas na spółkę i tak powstało biuro rachunkowe – TAX EXPERT CONSULTING.
Czym się zajmujemy? W myśl hasła Ty rób biznes, resztę zrobimy za Ciebie – zajmujemy się wszystkim, co dotyczy otoczenia biznesu:
  • księgowość dla małych i średnich firm
  • doradztwo podatkowe
  • rozliczenia podatkowe
  • przekształcenie spółki
  • kadry i płace
  • PFRON
Co jest naszą zaletą? Nasza rzetelność i odpowiedzialność, nasza wiedza i doświadczenie. To wszystko za naprawdę nieduże pieniądze. Zobacz cennik – my nie owijamy w bawełnę. Mamy tylko jedną tajemnicę – zawodową. Co to znaczy? Tylko tyle, że z tej tajemnicy może nas zwolnić wyłącznie sąd. Tylko tyle i aż tyle.
Pomagamy nowym firmom na starcie. Szczegóły i regulamin na stronie http://www.startbiznesdp.pl/